Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam 25 lat i..
Wątek: Mam 25 lat i..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-03-20, 11:58   #22
Elinkaa11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 45
Dot.: Mam 25 lat i..

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Ale to tak w ogóle nie masz kobiet w swoim otoczeniu i nie rozmawiasz z nimi w pracy, na konferencjach, spotkaniach ze znajomymi? Jak czytam podobne wątki to zawsze mam wrażenie, że facet myśli o rozmawianiu z kobietami tylko w kontekście podrywu, kombinuje jak zagadać tylko po to żeby wyrwać pannę. A potem złość i rozczarowanie, że dziewczyny nie mają ochoty być zaczepianymi w wiadomym celu gdy idą w jakieś miejsce publiczne. Normalnie rozmawiaj z kobietami, nawet tymi zajętymi, i traktuj je jak ludzi a nie tylko obiekt romantyczny. Jak od razu nie zaiskrzy z którąś, to przynajmniej poznasz nowych znajomych. Wiadomo, że to moje jednostkowe doświadczenia, ale wśród znajomych powstało sporo par bo po prostu spędzaliśmy czas w mieszanym gronie, ludzie zwyczajnie gadali ze sobą o pracy/studiach/hobby i kolegowali się, a jak znalazły się jednostki które poczuły do siebie coś więcej to wchodziły w relację.

Zgadzam się, kobiety to też ludzie i w takich codziennych sytuacjach się z nimi normalnie rozmawia i koleguje, tak samo jak z zajętymi kobietami, wolnymi facetami i zajętymi facetami, no po prostu z ludźmi. Jak dla mnie to wpierw się poznaje człowieka, potem się stwierdza że nam się podoba i ewentualnie próbuje coś więcej, a nie tak ni z gruszki ni z pietruszki zaczyna od podrywu na ulicy, ja to odbieram że ktoś jeszcze totalnie nic o mnie nie wie a zaczyna podrywać, zazwyczaj ucieknę wtedy
Elinkaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując