Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chcę wyjechać i żyć slow-life, ale mąż nie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-03-22, 09:59   #73
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 661
Dot.: Chcę wyjechać i żyć slow-life, ale mąż nie

Cytat:
Napisane przez havarti Pokaż wiadomość
Za to życie ogólnie jest dużo bezpieczniejsze, dane eurostatu pokazują ekstremalnie niskie, w porównaniu do zachodniej europy, procenty przestępstw, w tym gwałtów.

Szkoda mi, że aborcję mamy nadal nielegalną, bo nie można z nikim na żywo pogadać i tylko zamówienie tabletek z internetu jest możliwe.

Ale jeśli chodzi o dostęp do antykoncepcji, zwykłej i awaryjnej, to jeśli ktoś napotka problem w przychodni (chociaż akurat mi się nie zdarzyło i nie znam nikogo komu by się zdarzyło), to w ostatnich 10 latach namnożyło się internetowych receptomatów, płacisz 50zł i masz receptę w godzinę, nie musisz iść do ginekologa.
No to wole moj aktualny kraj, w ktorym mam calkowicie darmowa antykoncepcje i darmowe tabletki po bez recepty.

Cytat:
Napisane przez havarti Pokaż wiadomość
Chyba nie rozumiesz jak działa statystyka. Te "głośne sprawy" to jaki jest procent ze wszystkich porodów?
Ok. Nadal wole nie ryzykowac, ze w razie komplikacji to plod bedzie z automatu priorytetem, a nie ja.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Serio? Tu jest opisane 5 przypadków i właściwie każdy z nich można by potraktować jako błąd lekarza. A głośne sprawy były dwie. Nie róbmy z tego reguły.

Do tego jeśli ktoś chce wykonać aborcję może bez problemu wyjechać do naszych sąsiadów, ale również zrobić to u siebie w domu bez konsekwencji.
Nie kazdy ma srodki i mozliwosci zrobienia sobie wyjazdu za granice.
Pomyslu samodzielnej aborcji to nawet nie skomentuje przez litosc.
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.

Edytowane przez ColourTheSmallOne
Czas edycji: 2024-03-22 o 10:01
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując