Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie wiem co robić
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-03-23, 15:47   #1
Kingaa002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 1

Nie wiem co robić


Cześć,
mam 22 lata i miesiąc temu poznałam chłopaka, który ma 26 lat. On pracuje w banku na dobrym stanowisku, ma już swoje mieszkanie, ma fajne zainteresowania i w ogóle wszystko mi się podoba. Tylko jedno mnie niepokoi. Nawet nie wiem jak to opisać, no bo on zachowuje się tak jakby w ogóle do życia nie potrzebował innych ludzi.I w ogóle nie wiem jak nawet okreslić naszą relację. Spotykamy się często, kilka razy w tygodniu, ale nawet nie byliśmy jeszcze w łózku. Chodzimy do restauracji i nawet nie wiem czy można to nazwać randką. Tylko rozmawiamy, on mnie nawet nie pocałował. Zaproponowałam mu wczoraj wprost, żebyśmy poszli do niego albo do mnie obejrzeć coś na Netflixie, wiadomo o co chodzi. To powiedział tylko że dziękuje za propozycję ale musi się zbierać bo następnego dnia od rana ma studia podyplomowe. Zapytałam wprost o co chodzi kim my dla siebie jestesmy. Powiedział, że nigdy nie miał dziewczyny i że mamy czas. Zamurowało mnie bo nawet mi do głowy nie przyszło że to możliwe. Nie wiem co mam robić.
Kingaa002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując