Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie wiem co robić
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-03-25, 17:40   #11
xfrida
Rozeznanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 522
Dot.: Nie wiem co robić

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
ale znacie się dopiero miesiąc, czyli 4 tygodnie. Czy w związku chodzi tylko o seks, czy też o budowanie relacji? Spotykamy się z kimś, poznajemy go, jakim jest człowiekiem, co myśli, itp. Może on ma takie podejście do drugiego człowieka. To, że na razie nie dąży do seksu , to od razu zasługuje na skreślenie, albo że ma małego? A jak kobieta chce najpierw poznawać partnera, to co, to znaczy, że ma luźną pochwę? Opieranie związków od razu na fizyczności nie rokuje zazwyczaj dobrze.

Nie sugeruj sie jednak opiniami i po prostu sama obserwuj go, jaki to człoweik przede wszystkim, a nie czy chce się seksić na 4 tygodniach znajomości. A jeżeli Ci to nie odpowieda, do daj mu spokój i znajdź takiego, co będzie rwał się do łóżka.

a miesiac...ok nie wiem skad wzielam 4 miesiace (gdzie ja to wyczytalam? ;-)
ok miesiac to rzeczywiscie dosyc malo chociaz dziwi mnie ze mimo jasnych sygnalow ze autorka jest zainteresowana nie dazy do pocalunku czy okazania jakiejkolwiek bliskosci
moze jeszcze sie rozkreci a moze nic z tego nie bedzie
mysle ze autorka za bardzo panikuje i zbyt szybko chce deklaracji miesiac znajomosci to praktycznie nic
__________________
z wizazem od 12.2004

Edytowane przez xfrida
Czas edycji: 2024-03-25 o 17:42
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując