Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - L4 od psychiatry prywatnie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-03-26, 07:41   #17
havarti
Raczkowanie
 
Avatar havarti
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 118
Dot.: L4 od psychiatry prywatnie

Cytat:
Napisane przez Angelikaxxxx Pokaż wiadomość
Jestem już po wizycie , pisze bo może komuś się to przyda . Opisałam wszystkie swoje objawy, całą sytuację. Aczkolwiek będę musiała zmienić psychiatrę bo wydaje mi się że ta Pani zbagatelizowała lekko mój problem i stwierdziła że w dwa tygodnie powinnam znaleźć nową pracę. Dostałam zwolnienie na dwa tygodnie, leki na uspokojenie i poradę żeby szybko znaleźć nową pracę. A w tych czasach znaleźć pracę w dwa tygodnie graniczy z cudem wg mnie . Oczywiście wysyłałam już CV i nikt nie odpowiada. I tak będę szukać pracy ale dwa tygodnie czasu wątpię że się uda . Tam już na pewno nie wrócę i będę prosić inną Panią o więcej czasu
To jest dosyć standardowe. Pół miesiąca zwolnienia i leki na poprawę samopoczucia. A potem kontrolna wizyta jak się czujesz, jak leki działają, jak widoki na nową pracę, jak się czujesz w stosunku do obecnej, itp. Od psychiatry można chyba dostać zwolnienie do trzech miesięcy, ale nie słyszałam żeby ktoś dostał od razu tyle czasu, po otoczeniu widziałam zawsze 2 tyg na start z ewentualnym przedłużeniem po kontroli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
havarti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując