Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwne sytuacje w pracy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-03-26, 12:27   #10
luna_negra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 13
Dot.: Dziwne sytuacje w pracy

Sytuacja wygląda tam tak. Zostałam przyjęta przez właściciela szkoły ale zaraz po zatrudnieniu mnie kazał mi się zwracać do tej właśnie sekretarki mówiąc że ona się tam zajmuje wszystkimi sprawami. Od tej pory praktycznie właściciela nie widziałam w szkole. A ta sekretarka np. drukuje mi wszystkie materiały na zajęcia które wysyłam na maila i potem jak przychodzę do szkoły to mi je podaje i kieruje mnie do sali w której mam mieć akurat zajęcia. Albo czasami dzwoni do mnie żeby na inną godzinę przełożyć zajęcia czy pyta mnie czy mogę nową grupę przyjąć. Dodam też że ta sekretarka jest około 50 bo na początku mi opowiedziała że ma syna rok starszego ode mnie a ja mam 30 lat. Na początku wydaje mi się że jakoś przyjaźniej była do mnie nastawiona a z czasem, kiedy zaczęłam jej więcej o sobie opowiadać to zauważyłam że jej stosunek do mnie się trochę zmienił i wydaje mi się że nieprzychylnie na mnie patrzy. Zaczęłam już mieć nawet takie podejrzenia że może mi powiedziała to o tym zapachu żebym odeszła ze szkoły bo powiem szczerze że po powrocie do domu w piątek miałam już taką ochotę rzucić to bo poczułam się okropnie i cały weekend tak się czułam. Dopiero wczoraj mi przeszło i postanowiłam się jej nie poddać i normalnie pojechałam do pracy i dziś też pojadę.
luna_negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując