Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ona naprawdę nic już nie czuje?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-06, 15:45   #11
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 103
Dot.: Czy ona naprawdę nic już nie czuje?

Cytat:
Napisane przez Pan212 Pokaż wiadomość
Jest to całkiem prawdopodobne. Ostatnie 3 miesiące wyglądały tak, że ja próbowałem naprawić to co zepsułem, a ona była wycofana. Pomimo tego z radością dzwoniliśmy do siebie, pisaliśmy na "dzień dobry i dobranoc", wymienialiśmy się zdjęciami, serduszkami, przytulasami.
Pewnego razu odbyliśmy trudniejszą konwersację, w której to ona unikała odpowiedzi na niewygodne pytania, więc w końcu wściekły pytam "Czego ty chcesz ode mnie?!", "Usłyszeć cię teraz"-odpowiedziała.
Ponadto w trakcie pierwszej rozmowy o rozstaniu, ciągle wspominała jacy to my nie byliśmy razem, a na koniec tekst "Dziękuję, że jesteś".
I tak sobie pomyślałem, że ja to chyba byłem takim jej plastrem na zranione serce, aby odbudować jej pewność siebie (przede mną miała traumatyczny związek, po którym się załamała). Po prostu "byłem", byłem przy niej zawsze, i to jej najbardziej odpowiadało we mnie.
Ta wypowiedź zaprzecza Twojej poprzedniej wypowiedzi. Teraz piszesz jakbyś był bardziej zaangażowany, z poprzedniej wynikało, że to ona była wkręcona, a ty nie.
Ale w sumie nieważne co było, ważne co jest, albo czego nie ma, teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując