Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 40-latek a atrakcyjność?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-23, 19:16   #34
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 861
Dot.: 40-latek a atrakcyjność?

Mnie się łysi faceci podobają. Ot preferencja. Moi faceci jakoś tak wychodziło i wychodzi zawsze mają dość dużo włosów. No ale oczywiście nigdy nie wiadomo na 100 % jak będzie z wiekiem. Zaakceptuje to. Możliwe tez ze mogłabym się zakochać mimo preferencji w łysym facecie, bo nie jest to najważniejsze i mógłby mieć inne cechy które bardzo mi się podobają. Na pewno musi się jakoś podobać, ale charakter, pewność siebie i inne cechy wyglądu mogłyby też sprawić że podobałby mi się mimo łysiny. Nie zawsze zakochujemy się w kimś kto jest dokładnie w naszym typie. Grunt to dobrać się całościowo dobrze. Też uważam że jak już ktoś łysieje to lepiej jak zgoli cała głowę. Są przeszczepy ale na ile są skuteczne to nie wiem. Jednak myślę najważniejsza jest akceptacja. Każdy z nas może mieć różne rzeczy w wyglądzie które mu nie odpowiadają ale nie jest to nic strasznego. Nie uważam by zabiegi były konieczne. Chyba że ktoś naprawdę uważa że to mu pomoże. Na pewno nie dla kogoś. Jak już to dla samego siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując