Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seriale cz. V
Wątek: Seriale cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-30, 20:58   #213
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 516
Dot.: Seriale cz. V

Cytat:
Napisane przez woven_by_wind Pokaż wiadomość
Oj, to sorry Wydawało mi się, że to fakt oczywisty, w polskich internetach od dawna o tym piszą
Musisz, tak jak ja, spróbować wyprzeć ten fakt i dasz radę go nadal oglądać Dla mnie to dramat, bo uwielbiam aktorsko Scotta. Widziałam go kiedyś na deskach teatru na West Endzie i się w nim zakochałam, a po "All of Us Strangers" to już w ogóle go ubóstwiam.
Ale wracając do serialu, to polecam obejrzeć ze 3 odcinki i jak uznasz, że to nie to, to nie ma co się dalej męczyć. Lepiej obejrzeć film z Damonem.
No, powiem tak... jestem Ci po prostu wdzięczna Pewnie ciągle bym odkładała ten serial, ale tak jakoś po Twoich postach go włączyłam.
I właśnie obejrzałam 2 pierwsze odcinki i wkręciłam się totalnie. Oczywiście nie do końca spodziewałam się aż tak wolnego tempa akcji i w ogóle atmosfery serialu Jest inaczej niż myślałam, ale... zachwycająco.

A co najważniejsze:
o ile do tej pory Andrew Scott był dla mnie "po prostu" dobrym aktorem, to w tej roli powala. Momenty, w których nie wypowiada żadnych kwestii, ale na jego twarzy widać dokładnie każdą myśl, emocję i odczucie, są jakimś aktorskim kosmosem
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując