Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-12, 19:27   #1145
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Dobry fryzjer w ŁODZI!!!!!!

Wszyscy odradzali, na każdym forum odradzali, koleżanki odradzały, rodzina odradzała (że będę miała jeszcze szersza buzię niż mam).
A ja i tak poszłam

I teraz tak:
umówiłam się do Euro Stylu na Ketlinga (bo jest też drugi salon w centrum ale do tego mam bliżej), przyszłam sobie rano, pani Monika obejrzała włosy, ostrzegła uczciwie że przy pierwszej trwałej może mi wyjść coś innego niż pokazałam na zdjęciach i czy jestem pewna że chcę ryzykować, chciałam, więc zabrałyśmy się do roboty
o Boziu jak płyn do trwałej śmierdzi
Ale do rzeczy - jestem BARDZO zadowolona, podobało mi się i wykonanie (wszystko robione starannie, szybko, konkretnie), zaproponowano mi coś do picia na starcie, pani Monika cały czas ze mną rozmawiała i była bardzo miła.
Mam ładne, delikatne loki (fale? nie znam się) - czyli dokładnie to o co mi chodziło, wyglądają dziewczęco i delikatnie. Do tego odrobineczkę podcięłyśmy końcówki i włoski dodatkowo zyskały lekkości
Jeszcze nie widzę jakichś spustoszeń na moich włosach, ale zaopatrzyłam się wczoraj w maskę do włosów po trwałej kadus i krem do stylizacji framesi, więc liczę na to, że przy odpowiedniej pielęgnacji nie wyłysieję

Ogólnie - i salon (bardzo ładny) i ludzie w nim pracujący baaaardzo na plus(przy mnie Przemek strzygł dwóch chłopaków, obydwaj wyszli ładniejsi niż przyszli , pani Monika przede mną ścinała włosy jakiejś dziewczynce, też wyszła ze śliczną dziewczęcą fryzurką ).

Cenowo - mniej więcej tak jak jest podane na stronie, ja zapłaciłam za trwałą 150 zł czyli odrobinę więcej, ale ja mam obrzydliwie dużo włosów na głowie i to wymaga większego nakładu i pracy i kosmetyków.
Zdjęcia po zrobieniu trwałej (moje wcześniejsze zdjęcia są pare stron do tyłu jakby ktoś chciał sobie porównać):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05177.JPG (14,9 KB, 236 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05172.JPG (21,2 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05190.JPG (23,6 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05195.JPG (17,2 KB, 108 załadowań)
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora