Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mam dość siostry mojego chłopaka...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-12, 22:46   #23
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: mam dość siostry mojego chłopaka...

Temat siostr tz-tow to temat rzeka. Siostra mojego tz-ta od 4 lat trzyma mnie na dystans, nigdy nie zrobila dla mnie niczego pozytywnego-jest infantylna, zawistna i widzi tylko czubek wlasnego nosa. Byc moze z zazdrosci o brata. Na poczatku mialam ochote z tym walczyc, probowalam nawiazac z nia kontakt (ona jest 6 lat starsza) i zawsze mowila, ze ma problemy z nawiazywaniem kontaktow ale po kilku jej akcjach calkiem mi sie odechcialo i teraz zlewam ja tak jak ona mnie. Nie utrzymuje z nia specjalnych kontaktow, ona przyjezdza do nas raz na kilka miesiecy. Kiedys byly wspolne wakacje, ale wtedy musialam zawsze kontrolowac wszystko co mowie i czulam sie jakby pod lupa, bo kazde moje slowo bylo przez nia komentowane i musialam uwazac zeby przypadkiem jej nie urazic. Mialam dosc. Juz sie nawet nie zale tz-towi na jej zachowanie, bo wiem, ze go to bardzo boli ze ona sie tak do mnie zachowuje, ale mimo wielu rozmow na ten temat miedzy nimi ona nadal robi swoje. Widocznie taki uklad jej pasuje. Na szczescie nie musimy utrzymywac zbyt silnych kontaktow, choc wiem, ze to siostra tz-ta i ze moze myslec, ze ona siostra bedzie zawsze, a ja niekoniecznie. Wiec niech sobie dalej tak mysli. Dlatego ja radze: nie odzywac sie i nie dac sie wyprowadzic z rownowagi. To nie ma sensu. I bron boze nie gledzic na nia tz-towi, bo to przynosi zwykle odwrotny skutek. Ot po prostu nie kazdy ma mozliwosc trafic na swietna szwagierke, niestety...
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując