Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolczyk w karku
Wątek: kolczyk w karku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-21, 19:34   #103
freeze69
Przyczajenie
 
Avatar freeze69
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19
Dot.: kolczyk w karku

pytanie do miss venflon :P oraz do innych ktorzy znaja sie na piercingu, szczegolnie nape.

otoz. zrobilam nape piercing w studio piercingu wszytstko pieknie, ladnie, sterylnie i tak dalej mam nadzieje . kolczyk zrobilam wczoraz tzn 20.09.
Wstawiam zdjecia i mam pytanie czy kolczyk wyglada dobrze i czy sie ladnie goi. Szczerze powiedziawszy to myslalam, ze po przekluciu miejsce i og kark bedzie mnie bolal a tak nic :P moge spokojnie spac lezac na plecach i ogolnie prawie w ogole bolu.. tylko gdy dotykam miejsce gdzie prowadzony jest kanal delikatnie cos czuje . I tak sie zastanawiam czy to dobrze wrozy ? I czy mozliwe jest ze poczatek goi sie bardzo ladnie a potem zacznie sie babrac. Albo ze zacznie nagle migrowac?

Dziekuje za odpowiedzi
pozdrawiam.

edit: aha to ost zdjecie to celowo wstawione z tymi ramionami kolczyka na wierzchu. Bo zalozony byl wiekszy gdyby mi spuchlo ;p a potem ew bd skrocone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02158.jpg (49,7 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02159.jpg (34,0 KB, 225 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02133.jpg (67,1 KB, 304 załadowań)
freeze69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując