Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - prosze o zmiane...jakies pomysly????:) odrodzenie po rozstaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-22, 01:07   #5
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Po pierwsze: jesteś śliczna
Po drugie:ten facet to idiota i użył do zerwania z tobą chyba najgłupszej wymówki na świecie.
Po trzecie: jak chcesz mu dopiec to ciesz się życiem i pozwól otoczyć się wianuszkiem adoratorów. A to dla takiej pięknej dziewczyny jak ty nie będzie wcale trudne.
Wystarczy się ładnie ubrać, umalować, uśmiechnąć i wyjść na tańce.
Jak zerwałam z jednym z moich eks to dokładnie tak zrobiłam.
Szłam na imprezę sama, tańczyłam z wieloma, wielu mnie podrywało, adorowało aż w końcu wypatrzył mnie mój obecny TŻ i pewnego wieczoru wróciłam z nim do domu.
Obtańczywszy wcześniej całą salę z ponad setką studentów.
Faceci w tańcu nosili mnie na rękach, wywijali piruety, śpiewali dla mnie karaoke, dedykowali mi piosenki.Bomba.warto to przeżyć choć raz w życiu.


A odnośnie wyglądu:
-skróć włosy
Masz je grube.Krótsze będą pięknie wyglądały i nie będziesz w nich ginąc w tłumie smętnych długowłosych topielic.
-makijaż
Fiolet i zieleń przy twoim kolorze oczu będą będą wyglądać niezwykle seksownie.
Masz ładny biust.Eksponuj go ładnym , głębokim dekoltem a nie ściskaj obcisłymi bluzeczkami bo od tego nie zmaleje a jedynie nadaje ci przeciętny wygląd. Większość wstydzących się większego biustu kobiet ubiera się w obcisłe bluzki ze sztucznych włókien.
Włosów nie farbuj.Masz piękny kolor,szkoda niszczyć włosy.

A jak chcesz eks dobić to uśmiechnięta i umalowana na bóstwo przeparaduj przed nim przeglądając z wyraźnym zainteresowaniem ilustrowany podręcznik Kamasutry.
Wtedy na pewno pożałuje tego co zrobił ;-)
I nie martw się. Tacy faceci prędzej czy później kończą z bardziej od nich przebiegłymi jędzami u boku. ;-)

Propozycja fryzurki

I jeszcze jedno:
Świadomość ,że ty go kochałaś to on na pewno miał.
Tylko był zbyt głupi,żeby sobie uświadomić czy i jak on cię kocha.
I jeśli coś możesz zrobić to pokazać mu co tak naprawdę stracił.
Pytanie tylko czy warto czekać aż wróci do ciebie z podkulonym ogonem?
I nie przejmuj się-ludzie z reguły sami nie wiedzą co dla nich dobre i wybierają na ogół dokładnie na odwrót. Po prostu twój były chłopak pod tym względem należy do większości.

Fryzurka 2
Nawet lepsza do twojego kształtu twarzy.

Możesz spokojnie używać ciemnych szminek.
Są bardzo seksowne i kobiece.
Pamiętaj tylko,że mężczyźni nie lubią ich nadmiaru w bardziej intymnych sytuacjach.
Ale na wyjście do lokalu można spokojnie zaszaleć.
W spódnicy, z dekoltem i karminowymi ustami na pewno nie przejdziesz niezauważona.

Propozycje makijażu dla brązowych oczu:
http://www.youtube.com/watch?v=UQDF-IGgkIQ

Z kolorystycznego punktu widzenia jesteś zimą tzw.południową (orientalną), więc poczytaj co może dodać ci urody.
Szczególnie istotny jest dobór kolorystyki ubrań.
Nie pasują ci drobne wzorki, blady makijaż i jasne pasemka o reszcie tutaj :
http://www.makijaz.net/t4.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2283634_9d3618b19a_m.jpg (14,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Long2.JPG (16,7 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-09-22 o 09:33 Powód: posty pod postami!
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując