Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam kilka pytań dot. włosów - Czekam na odp :))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-25, 11:16   #1
You See
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 92
Exclamation

Mam kilka pytań dot. włosów - Czekam na odp :))


No to ja zacznę ! :::
  • *Czy to prawda że bardzo częste , po każdym myciu , co dwa dni lub codzienne prostowanie wlosow prostownica ceramiczna o temp. 200 st. może sprawić że włosy przestaną się skręcać ?
  • * Czy to prawda że włosy zmieniają strukturę co 7 lat ? ( Powiem tak : interesuje mnie to bo gdy miałam 8 lat z prostych lub zakręcanych ładnie włosów zrobiło mi się istne SIANO ;/ )
  • * Czy jest sposób na zmianę struktury włosa tzn zmieny położenia tych płytek we włosie z prostopadłego na równoległy ? ( Oprócz prostowania trwałego )
  • * Co sprawia , że włos się tzw. sianowaci / puszy ? ( Kocham proste włosy jest mi w nich o wiele ładniej niż w lokach i maarzę o takich ;( )
  • * Czy jest sposób na mocne przerzadzenie włosów z gąszczu szopy na takie cienkie ? ( Już wolę ;/ )
Mam nadzieję że ktoś zna odpowiedzi na moje pytania ;( Tak bardzo chciałabym mieć cienkie , proste , długie włosy ;/ A nie taką szopee ! Nie daję sobie z nimi rady ;/ Zwłaszcza że w szkole nie jest mi zbyt wygodnie w lokach ;/ I proszę was , nie piszcie żebym nie prostowała tych loków , że trzeba o nie zadbać bo ja poprostu ich nie lubię i kooniec , kropeczka ! xD
You See jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując