Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie plotkowanie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 23:09   #16
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: Odchudzanie plotkowanie

Witajcie babsztylki kochane

dzisiaj mam urwanie glowy, postanowilam zrobic pierwszy raz w moim zyciu biszkopt. Tortownice mam za mala jak na tort urodzinynowy dla dziewczyn z z dwoma nie chce sie bawic bo na roczek zszedl jeden i potem czebab bylo go meczyc przez dlugi czas. Jednak ze robimy party zrobilam go z podwujnej porcji w prostokatnej duzej blaszce i o dziwo wyszedl. Przekroilam elegancko na trzy i teraz sostalo mi go nasaczyc i przelozyc masa. Moj milosz lubi zakalce a ja nie potrafie ich robic, a mojej mamie takie doskonale wychodzily.
Po drugie przemeblowalam salon, posegregowalam zabawki i pochowalam te drobne aby po wizycie kolezkow dziewczynek nie bylo takiego balaganu. Ogolnie padam ale jeszcze musze dokonczyc to dizielo tortowe skoro biszkopt sie udal.

Proponuje temat;
Jaka jest najskuteczniejsza dieta sprawdzona na waszej skorze?

Ja ciagle eksperymentuje bo nie chce zastoju w odchudzaniu

  1. W tamtym roku bylam na diecie Cambrige i jak dla mnie ok, 3kg w pierwszy tydzien, kg wrocily po roku ale tylko przez to , ze mielismy wiele klopotow i stresow
  2. Dieta plaz poludnia - zaczne ja kiedys na pewno jest racjonalna
  3. teraz czytalam o diecie trzech mineralow i strukturalnej, ze wzgledu na to , ze opiera sie na zdrowych skladnikach jest dosyc zdrowa i godna zainteresowania

Jakies mixy zupne sa do bani bo ledwo je odstawisz wszystko wraca, zupa nie pomoze spalic tluszczu tylko troche wody wyplucze i tyle.

Ciekawe jakie Wy macie nominacje
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując