Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-18, 23:38   #4020
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Mów lepiej co to za podkład
Jakiś MuF? Kurczę, no nie mam czasu żeby podjechać do GC i obmacać czy są jakieś jasne odcienie.
Wstąpiłam kilka dni temu obadać Vitalumiere najaśniejszy, heh... może po godzinnym seansie w solarium na raz? To tyle jeśli chodzi o odcień. Kpina no. Żeby nie dbać w ogóle o naturalne bladolice
Agniesko jak True Match? I w ogóle to powiedz coś więcej o medium cover Mary Kay, bo pamiętam, że na wątku bladolicych kiedyś opisywałaś na pewno, ale teraz to już długo go używasz Nadal Ci pasuje?
Oj, nie MUF - Light On (cy cuś) Deborah. Z tego nawet nr 0 czy 1 był za ciemny, więc każda saszetka a teraz opakowanie ląduje u siostry lub bratowej a nie chciałam brać w ciemno, na podstawie kiepskiego wzornika, któregoś z podkładów MUFu, bo dość mam tych wpadek kolorystycznych - a straszną mam ochotę na ten mocno kryjący z korektorem
True Match dalej nie ruszony przez ostatni tydzień mam wysyp, do tego sucha skóra... eksperymentowałam tylko z pędzlowym Bourjois ale mam wrażenie że jest za ciemny i nienaturalnie odcina się od szyi, oddam bratowej. Medium MK jest na razie moim hitem, szczególnie jeśli skóra jest dobrze nawilżona i niepodrażniona - nieźle kryje, długo się trzyma, dobrze stapia się ze skórą

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jesteście dumne??
Ano

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dziękuję
Nie ma sprawy, lubię ten sklep - szczególnie poprzednie kolekcje mają kuszące ceny

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
czesc Dziewczeta

mocno zainteresowal mnie ten balsam mineralny vichy, w przyszlym tygodniu bede chodzic za probka.
Też jestem ciekawa co to będzie, koniecznie zdaj relację
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora