Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ***operacja tarczycy***
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-20, 14:26   #910
manta99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 70
Dot.: ***operacja tarczycy***

Cytat:
Napisane przez ReniaE Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Ja jestem dokładnie 19 dni po operacji-mam wycięta całą tarczycę, czuje się dobrze nawet lepiej niż przed operacja,wiele rzeczy które mi dokuczały mineły. Rana tez goi się bardzo ładnie, jest nawet nie wiele widoczna, mimo ze jednak świeża.
Pisze tego posta ku pokrzepieniu tych którzy są przed operacja lub którzy się przed nią bronią. Dziewczyny, chłopaki nie ma co zwlekać, strach ma wielkie oczy. Ja z przez ten strach mogłam sobie bardzo nagrzebać, można powiedziec ze na stół trafiłam w odpowiedniej chwili...... Musze sie przyznać że z operacja zwlekałam 6 latek i ze sama sobie zafundowałam tableteczki do końca zycia, bo pewnie gdybym poszła wczesniej zachowałabym pewnie jej częc. No ale jak wiecie za głupote sie płaci.
Pozdrawiam i ściskam wszystkich.
ReniaE,
nigdy nie płacz nad rozlanym mlekiem,
Może by Ci została połowa tarczycy a może dzięki tej decyzji oszczędziłaś sobie dwóch operacji...
Tego nie dowiesz się i nie staraj się dociekać co by było gdyby.....
Operacja nie jest straszna po niej nic nie boli, a tabletka rano jest małym problemem -biorę ją dopiero tydzień ale już przywykłem.
Pozdrawiam Cię i Klarę38

Edytowane przez manta99
Czas edycji: 2008-10-20 o 21:33
manta99 jest offline Zgłoś do moderatora