Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Radykalne odmładzanie- kremy z hormonami ( kobiecymi)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-26, 20:48   #6
kotbalamot
Raczkowanie
 
Avatar kotbalamot
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 79
Dot.: Radykalne odmładzanie- kremy z hormonami ( kobiecymi)

Cześć Buczacza !!!!!!!
Poznaję Cię z wątku o Cosmelanie. Niestety jest tak długaśny, że nie dałam rady go przeczytać a przymierzałam sie aby opisać swoje kilkuletnie zmagania z plamami.

Co do Twojego pytania, nie robiłam całego zabiegu. Nie mam możliwości aby wyłączyć się z życia na tydzień. Kupiłam krem nr 2 ale dermamelan. Dermamelan jest ponoć lepszą i silniejszą wersją cosmelana. Skład ma długaśny i bardzo przyzwoity. Stosuję go niecałe 6 tygodni i potwierdzam, ze to hardcore. Moja przyzwyczajona do kwasów i retinoidów skóra jest po nim podrażniona , czerwona i obłazi. Nie daję rady nakładać częściej niż 3-4 razy w tygodniu na 1-2 godziny. Ale efekty widzę plamki znacznie zbladły, koloryt wyrównany. Zostało mi jeszcze 30% kremu ze słoiczka i myślę aby na tym poprzestać. Niedobitki plam dobiję Zorakiem i HQ Neostraty.

Cosmelanu nigdy nie używałam więc trudno mi porównać rezultaty. Dermamelan daje efekty ale okupione ( w moim przypadku) bardzo dużym podrażnieniem skóry, które to podraznienie ( o dziwo) bardzo szybko można zaleczyć. Moja skóra podrażniona zorakiem lu kwasami goiła się dużo dłuzej.

Z mojej wieloletniej walki z plamami mogę stwierdzić , ze skuteczne są tylko : IPL - parametry wiązki światła dobrane specjalnie do usuwania plam, HQ Skin Lightening Gel firmy Neostrata i Dermamelan. POmocniczo retinoidy. Cosmelanu nie uzywałam więc nie wiem.

Du d..y są wszelkie inne apteczne i drogeryjne preparaty typu Clairial,Drula Forte , Chanel i inne , których nazw nie pamiętam.

Aha, za dermamelan 2 zaplaciłam we Wrocławiu 600 zł. Cosmelan 2 kosztował u tej pani dr 500 zł.
Buźka
kotbalamot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując