Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-08, 10:29   #1179
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Enka333 Pokaż wiadomość
...ja też Elfik87 nie chcę zadręczać moimi problemami moich przyjaciół, no bo ile można??i tak mam wrażenie, że oni mnie nie rozumieją i boję się za będą mnie mieli za chwilę dosyć...
wczoraj byłam w bojowym nastroju i chyba wole jednak mieć w sobie takiego agresora niż tak jak dzisiaj czuć się jak balon z którego uszło powietrze...

mika456 żeby to miała być tylko sobota!! ale 4 dni wolnego przed nami!!a najgorsze, że przecież to ode mnie zależy jak spędzę te dni, a ja jak zwykle nic w tym kierunku nie zrobię, żeby było lepiej niż zwykle bo nie mam siły!!!

Co do przyjaciół to mam podobnie :/ Jednych nie chcę zadręczać, bo jakoś mi głupio ciągle o jednym, inni pocieszą na chwilę ale mam wrażenie, że nie do końca rozumieją. Boże jak to dobrze, że Wy tu jesteście!

drugi dzień długaśnego weekendu... u mnie póki co lipa chyba zacznę jakieś porządki, ale kurcze jestem od wczoraj jakaś zdołowana i nie widzę sensu w niczym, nie mówiąc o sprzątaniu...
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora