Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 09:47   #3864
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

dzizaz ale napisałyscie

polowy juz nie pamiętam

ewa nas tez pewnie czeka ten zabieg a mieliscie jakies prblemy z siusianiem? Adrian tez ma wąską dziurkę ale sik ma ogromny stanów zapalanych zadnych nie zanotowałam czasem jest troszkę rózowy siurek ale nic poza tym.
Ja się boje tego znieczulenia

ajanna podziwiam, ze CI się chce tak wstawac do chłopaków
co do akcji w sklepie to generalnie Adrian jest od kilku dni nieznosy. Jęczy, marudzi, nie znosi sprzeciwu. Ja idzie gdzies i ja mówie "nie wolno" to nie reaguje, więc zabieram go z miejsca zdarzenia. W momencie jak chce go postawić na ziemie to ugina kolana i się słania. Jak chce go wziąc na rece to się wygina i wrzeszczy, więc polozyłam go na podłodze kucnełam koło niego. Rozbeczał się po czym wstał i przyszedł do mnie się przytulić, dał rączkę i poszlismy dalej. On jak się złosci to juz nie chce nic tylko zrobic mi na złosc więc się nie daje i ze stoickim spokojem go ujarzmiam

lea dla Maksia zeby zdrowiał

juleczko tylko się nie denerwuj to moze być po szczepionce weź Matiego do lekarza i będziecie wszystko wiedziec

co do badania z krwi to nie wiem jak w innych wypadkach ale w przypadku glutenu to zeby badanie był miarodajne to dziecko musi przymowac gluten. Więc jak chcesz Matiego przebadac to dobrze by było zeby dostaławał troszkę mleka wczesniej. Tak mi sie wydaje ale moge się mylic.

co to ja chciałam jeszcze

edit: Juleczko na Jesiennych fajny link dziewczyny dały przeczytaj sobie to apropos alergii na mleko
http://www.food-info.net/pl/qa/qa-saf40.htm
__________________

Edytowane przez Kancia
Czas edycji: 2008-11-16 o 10:06
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora