Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wasze opisy na GG - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-27, 19:01   #1941
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 676
Dot.: Wasze opisy na GG - część VII

Cytat:
Napisane przez abunee Pokaż wiadomość

Jeżeli naprawdę chcesz wiedzieć, jaka jestem, to w porządku powiem ci. Ale pamiętaj, ze sam tego chciałeś.

Zacznijmy od tego, ze jeżeli myślisz, iż mnie znasz, to jesteś w błędzie. Kur.ewskim błędzie. Bo siebie nie znam nawet ja.
A więc posłuchaj.
Każda twoja krytyka uderzy we mnie z potrójną mocą i odciśnie po sobie palący ślad, który będzie sie we mnie ropił i doskwierał mi.
Każde twoje negatywne słowo będę ciągle przyswajać na nowo, rozkładając je na cząsteczki i katując się nim.
Kiedy cała bedę chciała cię przeprosić, nie zrobię tego wprost. Będe się bała, że mnie odrzucisz.
Nie uśmiechnę się pierwsza, nie podam ręki na zgodę. Zbyt przerażona jestem, że zadrwisz ze mnie albo się odwrócisz.
Pod żałosną maską obojętności ukryję prawdziwe uczucia. A ty będziesz myśleć, że jestem zimną su.ką bez serca.
A tak naprawdę czuję więcej, niezależnie od tego, jak sobiewyobrażasz moje uczucia.
Nigdy nie okażę ci, jak wiele dla mnie znaczysz. Tylko dlatego, że nie potrafię i boję się twojego odtrącenia.
Nie pozwolę ci zauważyć, że mnie skrzywdziłeś. Nie okażę ci wdzieczności za to, co dla mnie robisz.
Będę blisko ciebie, będę twoją podporą dotąd, aż zaufasz mi głęboko. A ty szybko uwierzysz, że również posiadasz moje zaufanie.
Ale ja nie ufam nikomu.
Nie będę ci patrzeć w oczy, boję się, ze mnie zdemaskujesz.
Nigdy nie powiem ci w twarz, ze cię kocham.
Nigdy.
Będę ci kłamać prosto w twarz, jednocześnie kłamstwem gardząc. Bezwiednie będę tobą manipulować. Nie muszę używać siły, słowami ranię jak nikt.
Ale przysięgam, że nigdy nie chciałam cię skrzywdzić. Przysięgam!
Będę twarda, zimna, obojętna i chamska, a ty będziesz przekonany, ze mnie znasz.
Aż w końcu mnie znienawidzisz, a ja...
...ja wciąż będę cię kochać, bojąc się ci to powiedzieć.

IDEALNE No ale przecież i tak mu tego nie wyślę . Kobietki a coś takiego, że mimo wszystko gdzieś tam dalej wierzę, że może nam się udać, tylko potzrebuję pierwszego kroku z jego strony?
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora