Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na mocniejsze paznokcie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-04-23, 07:34   #7
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Paznokcie

Hej Ewelino [img]icons/icon7.gif[/img]
Przeczytalam Twojego posta i jestem bardzo zdziwiona i zmartwiona [img]icons/icon9.gif[/img] , bo ja sama bylam jedna z osob piejacych na temat tego kosmetyku. Dla mnie jest on rewelacja. Naprawde dzieki niemu moge miec paznokcie bez zarzutu jakies 7-8 dni. Potem to juz za bardzo widac jak odrastaja paznokcie ( w kolorowych lakierach) i musze go zmyc. Ale nigdy mi nie odpryskiwal?
Ja jak maluje kolorowym lakierem to najpierw nakladam baze pod lakier, potem dwa razy nakladam lakier - i zawsze troszke odczekuje miedzy kolejna warstwa. I na koniec jak juz paznokcie wyschna nakladam Mega Shine Sally Hansen. On juz sam bardzo szybko wysycha. Potem jeszcze robie jakies drobne korekty przy skorkach i tyle. [img]icons/icon7.gif[/img] Troche upierdliwe, ale jak sie to robi raz na 8 dni to da sie zniesc.

Natomiast zastanawiam sie, czy przypadkiem ten kosmetyk, ktory kupilas nie jest przeterminowany, albo moze zle go ktos przechowywal [img]icons/icon9.gif[/img]

Myslalam, ze dla wszystkich jest bez zarzutu. Ja na Twoim miejscu chyba bym go reklamowala. W koncu kosztowal nie male pieniadze.

Pozdrowionka
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując