Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anty-panna młoda
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-12, 17:37   #53
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Anty-panna młoda

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Mi o to chodzi, ze bym sobie nie życzyła, żeby bez żadnych wstępów od partnera ktoś prawie obcy wyskoczył mi z intercyzą. Tak jak mówisz to nie jest takie częste, więc bym chciała być uprzedzona wcześniej (To jednak poważna sprawa) musiałabym dobrze to przemyśleć jako przeciwniczka.

Dalej cię nie rozumiem, przecież jeśli jest wielopokoleniowa firma rodzinna to dalej po ślubie (bez intercyzy) masz guzik do niej. Tak samo jesli kupil 5 mieszkan i 2 ferrari. Zreszta takie rzeczy sie ustala z poziomu firmy z tego ci mi wiadomo (bo jednak to daje lepsza gwarancję, niż każdorazowe bieganie za udziałowcem z intercyzą, która może znieść w każdej chwili)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się z Tobą. Do tej pory facet nic o intercyzie nie mówił, przyszła rodzinka, kazała zrobić i gościu na tak. Z kim on jest w związku, z rodziną czy autorką? We wszystkim tak będzie rodzinie potakiwał i układał życie z autorką jak rodzina chce? Własnego rozumu mu bardzo brak, to jeszcze sobie rekompensuje chyba wywierając naciski różnej maści na autorkę.
Ten facet się nie liczy z jej zdaniem kompletnie. A rodzina święta. Spieprzałabym gdzie pieprz rośnie.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując