Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 09:25   #1010
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Sandy Fair - za jasny (i szaroróżowy na mnie), i 3 za ciemne Light Olive, Light Medium i Beige Neutral - te 2 ostatnie za pomaranczowe, Olive powinnam brać Fair teraz to widzę (już czeka w koszyczku).
Używam Fawn, teraz jak lekko zbladłam to z domieszką Linen.
A odnośnie innych wrażeń z użytkowania - mam też te sypkie pudry i muszę uznać ,że są bardzo uniwersalne pod względem kolorystycznym - mi pasuje i Fair i Sunlight. Planuję przesypać do tych sprytnych pojemników, w które pakowali gratisowe róże, bo jakoś nie mogę sobie poradzić z aplikowaniem różu w ten sposób, wychodzi mi ruska baba
A i rozkleił mi się duży kabuki (fakt, że często prany) - ale butapren nie takie rzeczy skleja...
Sandy Fair rzeczywiście jest szaro-różowawy, mi najlepiej podpasował fairly light neutral, już jest shipped
Olive fair leci jako próbeczka, on rzeczywiście ma zielone odcienie? Może poardzi sobie z chronicznym czerwienieniem się.
A czy sypki puder (Fair) dobrze matuje? Nadaje kolor?

też czytałam o tym, że wysyłają nowy pędzel po przesłaniu zdjęcia zniszczonego, myślę ze warto spróbować!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora