Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spirala - wątek zbiorczy cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-04, 11:45   #102
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Spirala - wątek zborczy cz. II

Cytat:
Napisane przez ifellinlovewithadeadboy Pokaż wiadomość
To mnie pocieszyłaś A znieczulenie jakieś miałaś? Ja myślę o miejscowym albo i ogólnym, bo naprawdę obawiam się że jeśli będzie mnie bardzo bolało to mogę zacząć się trząść i ruszać i tym samym lekarz może mi to źle włożyć albo coś uszkodzić... Niestety nie umiem się kontrolować kiedy coś jest dla mnie bardzo bolesne.

I na gynefix jestem zdecydowana, być może to dla komfortu psychicznego, ale jednak w większości przypadków z tradycyjną wkładką, o których czytałam dziewczyny mają straszne bóle i krwawienia, z gynefixem widziałam może dwa takie przypadki, reszta raczej nie skarży się na takie skutki uboczne no i być może się okłamuję, a być może to jednak nie jest tylko marketing z tymi zapewnieniami, że nie zwiększa intensywności miesiączek.
Na hormonach już oczywiście zapomniałam co to prawdziwa, bolesna miesiączka, więc trochę mnie to przeraża, chociaż też przed hormonami tak tragicznie nie było, no ale ogólnie jestem bardziej przekonana do gynefixu, tutaj też kształt mnie tak nie przeraża jak w standardowych wkładkach.

Poza tym kwestia jest taka, że rozglądałam się już i za zwykłą niehormonalną wkładką u mnie w Katowicach i na nfz nie znalazłam nikogo (a dzwoniłam do kilku gabinetów, które nie mają najbliższych terminów samej konsultacji na styczeń, bo tutaj to niestety norma) a prywatnie lekarka za samą wizytę i badania chce 200 zł, za założenie wkładki 600 więc w zasadzie opłaca mi się już bardziej dołożyć te kilkaset zł więcej i mieć gynefix.
Poza tym składamy się po połowie z partnerem także myślę, że to też spore ułatwienie
Kazdy odczuwa inaczej, duzo zalezy tez od lekarza i jego doświadczenia. Ja nie czułam nic kiedy mi zakładał.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując