Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dermatoza okołoustna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-01, 14:29   #25
Aleksandra1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dermatoza okołoustna

Cytat:
Napisane przez oliczka Pokaż wiadomość
Zineryt, Zineryt i jeszcze raz Zineryt!!!
Też cierpie na zapalenie okołoustne i tylko Zineryt mi pomógł. To antybiotyk stosowany miejscowo, stosowany przez kika tygodniu zlikwiduje twój problem.
Nie stosuj sterdyów,bo zapalenie okołousten wychodzi właśnie przez nie.
Albo idź do MĄDREGO dermatloga, albo załatw recepte na Zineryt, bo metronidazol jest za słaby.
Ja też zmagam się już trzy m-ce z tą dermatozą, na początku chciałam sobie sama z tym poradzić, stosowałam też maść sterydową flucinar, co okazało się totalną pomyłką. Chwilowo pomogło na początku i potem znów to samo tylko więcej. W końcu wybrałam się do dermatologa i dostałamROZEX który mi nic nie pomaga , wręcz przeciwnie powodował większy wysyp i większe swędzenie, na co Pani doktor kazała NAWILŻAĆ !???. Pani doktor stwierdziła ża leczenie to trwa bardzo długo i na efekty trzeba poczekać, a na moje argumenty że po Rozexie pojawiło się tych krostek więcej że pon tygodniu stosowania może tak być. I na moją prośbę przepisała mi DUAC One Daily Gel. Prosiłam o Zineryt, ale powiedziała ze tym nie leczy. Czy ktoś miał ten DUAC i czy on coś pomoże , bo nie chcę znowu wydawać pieniędzy i wyrzucić masć, poza tym to swędzenie w trakcie stosowania masci mnie dobija.
Aleksandra1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując