Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-23, 15:46   #30
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Wiosna, Wiosna... Irenowa Wiosna!!! ~ 49

jutro konferencja rzadu ws nowych obostrzen - nie tych co dzis w nocy wprowadzili, tyko całkiem nowych. Jakie beda? nikt nie wie
a w sumie to beda zalecenie ministra zdrowia a potem co bedzie w rozporzadzeniu to sie okaze, bo moze cos innego niz minister mowił. Masakra jakas! Oni tak nas zamierzają zaskakiwać swoimi pomysłami codziennie?

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
Nawet nie wiem do jakiego lekarza mam z tym iść, kto wypisze mi skierowanie ma rezonans, na który teraz bardzo ciężko się dostać. A jeśliby jego diagnoza się potwierdziła to to coś się zszywa. Nie dam się teraz zszyć bo nie będę mogła chodzić. To jest takie błędne koło. Muszę chodzić o kulach dla poprawy nogi a na rękę szkodzi.
Koniec końców pozostaje mi czekać, oszczędzać rękę. I zobaczę co się będzie działo dalej.
Evelka to Ci moze wypisać nawet podstawowy lekarz
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry

Edytowane przez yyahyoo
Czas edycji: 2021-02-23 o 15:45
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora