Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann cz. XXXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-23, 09:18   #10
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No niestety w większości przypadków to tak wygląda. Ja nie przywiązuje już uwagi do tego co mówią, ale zdarza mi się włączyć filmiki podczas jakichś czynności domowych, żeby coś gadało w tle. Najczęściej, żeby zobaczyć co jest nowego, ale i tak już kupując patrzę na skład, za dużo czasu, stresu i pieniędzy włożyłam w ratowanie swojej skóry. Mam z natury skórę suchą (i to nie tylko moje zdanie), choć przez wiele lat (pewnie jak większość w wieku młodzieńczym) uważałam, że jest tłusta. Fakt jest taki, że potrafię pójść spać z 'jedną', a obudzić się z 'drugą'. Długo sobie nie mogłam z nią poradzić, na szczęście trafiłam do fajnej kosmetolog, która początkowo sama była zaskoczona reakcjami i zachowaniami skóry, ale w końcu udało nam się ją opanować i teraz jestem bardzo zadowolona z jej stanu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to nie zazdroszczę takiej cery. Po mojej przynajmniej wiem czego się spodziewać a z dwojga złego wolę jednak mieć tłustą, taka sucha, papierowa, ziemista wygląda staro Nie dążę do całkowitego matu Jedynie co to ilość porów na policzkach bym zmniejszyła.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora