Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 10:59   #12
Magda_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Czemu nie mam orgazmu ?

Witam
Mam na imię Magda i mam 16 lat. Mój problem jest następujący. Jestem z moim chłopakiem już rok. Od 2 miesięcy zaczęliśmy się kochać, gdy ja go pieszczę samymi dłońmi zawsze dochodzi, ale jak on pieści mnie jeszcze nigdy nie dostałam orgazmu. Zawsze jestem zrelaksowana a on robi to bardzo dobrze, jestem wtedy w siódmym niebie ale nie mam orgazmu. Po dłuższym czasie gdy dalej mnie pieści widzę że nie ma już siły albo że ręka go boli więc mówię że już nie trzeba. Zaspokaja mnie wszystkim metodami albo minetka, palcówka robi to bardzo dobrze. Kochaliśmy się już kilka razy ale ani razu nie miałam orgazmu. Na początku się tym nie przejmowałam i wgl ale po czasie czuje się dziwnie jak by to była moja wina. Rozmawiałam o tym z moim facetem powiedział że bd starał się jeszcze bardziej bo bardzo chce żebym doszła żeby było mi dobrze.

Szukałam coś o tym na internecie ale wole wysłuchać też waszych opinii i rad. Może był już podobny wątek ale chciałam napisać swój.

Z góry dziękuję
Magda_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując