Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-03, 08:20   #21
PandaP
Przyczajenie
 
Avatar PandaP
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 11
Dziewictwo ---- > Nie chciane macierzyństwo.

Nie chciałabym z góry jakiś nie miłych komentarzy więc ludze którzy nie chcą mi pomóc proszę wyjść :/
_____________________
No więc mieszkam w Szwecji i mam 14 lat, 1999 r. Tutaj inaczej sie dojrzewa. Nie potrafię tego opisać. Mam chłopaka w maju bedzie pól roku, jest bardzo miły kulturalny wobec wszystkich i mnie szanuje jak nikt inny. Razem z naszymi przyjaciolmi zaczęliśmy rozmawiać o stracie DZIEWICTWA. Rozmawiałam z nim o tym bardzo długo i powiedziałam ze nie teraz... ze moze jak bedziemy mieli * chodzimy to tej samej klasy* 15 albo 16 lat. On powiedział ze rozumie, szanuje i podziela moja decyzje, jak zechcę możemy poczekać do ślubu.
1. Dlaczego wiem ze to z nim chce stracić dziewictwo ? - Jest inny niż reszta chłopaków których znam. Delikatniejszy, milczy. Nie potrafię tego opisać ! . On sie o mnie bardzo troszczy.

Boje sie :/ ..jednak . Powiedział ze napewno mnie nie skrzywdzi.

Ile lat mieliście kiedy przezyliscie swój pierwszy raz ?
Bolało ?
Zalujecie ?
_____________
Zdaje sobie SPRAWĘ ze w oczach wielu temat bedzie kontrowersyjny bo mam dopiero 14 lat. Jednak nie zważając na to chce sie wiedziec. Kto lepiej moze mi to wyjaśnić niż wy...

Pozdrawiam / Panda


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
PandaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując