Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brzydkie Polki
Wątek: Brzydkie Polki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-17, 10:00   #23
hania811
Zakorzenienie

Dot.: Brzydkie Polki

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Ciekawy artykuł.

Dziewczyny, ja dopiero kiedy pojeździłąm trochę po świecie to stwierdziłam, że Polki są naprawdę piękne a i mnie samej niczego nie brakuje.
Przeżyłam szok kiedy przyjechałam do Niemiec i w mojej małej miescinie okazało się, że każdy zachwyca się moją urodą. Ze babki w wiekszych miastach zagadują mnie gdzie obcinam włosy i gdzie kupiłam to czy owo.
Bo Polki sa nie tylko piękne ale i (na tle pań innej narodowosci) bardzo zwracaja uwage na to co ubierają i jak wyglądają.
To, co wydawało mi się normalne, kiedy mieszkałam w Polsce, tutaj okazało się wyrafinowaną elegancją
Pomijając już Niemcy ale i w innych krajach nie czuję się jak kopciuszek.
Ciekawy, ciekawy i jakze prawdziwy.

Miłam dokładnie to samo jeżeli chodzi o Niemcy. Oj podbudowana stamtad wracam- na rok mi wystarcza. Co ciekawe przestaje tam myslec o makijazu, strojeniu się przed lustrem pare godzin przd wyjsciem. Zakaldam na siebie co mi włapki wpadnie, tuszuje rzesy i czuję się najpiekniejsza kobieta na swiecie- dlaczego bo nikt mnie nie ocenia, nie gapi się w autobusie, nie smieje głupkowato pod nosem , nie pepla szeptem do przyjaciółki.
W Polsce ida ulica czuję się cały czas na siweczniku.

Niestety do naszej narodowej cechy- narzekania, dochodzi jeszcze zawiść.

I to przeswiadczenie rodziców ze dzieci nie wolno chwalic bo im się w głowach poprzewraca. Mi pozostał od dziecinstwa kompleks pyzowatej twarzy i chocbym wazyła 40 kg i wygladała jak szczurek ja czuje się pyzą.
hania811 jest offline   Odpowiedz cytując