Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-30, 12:19   #9
SophieElis
Przyczajenie
 
Avatar SophieElis
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 22
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej, mam sprawę do obgadania, ale nie dotyczy ona schiz czy ciąży. Powiedzcie mi proszę, jak wygląda u Was sprawa trądziku przy braniu tabletek ? Bo ogólbie walcze z trądzikiem na plecach i dekoldzie i myslalam, ze tabletki mi pomogą, a jest tylko gorzej. Nawet na twarzy mam takie podskórne gule, co wcześniej zdarzało mi sie raz na ruski rok, a teraz to co kilka dni mam piekny wysyp a to malych białych bąbli, a to wczesniej wspomnianych mini cyst, a to zwykle, paskudne pryszcze. Myslicie, ze to wina tabletek, w sensie, ze sa zle dobrane, czy po prostu organizm jeszcze sie przyzwyczaja ? Biorę Lesinelle, kiedys to byly moje.pierwsze tabletki i wowczas mi pomogly z tradzikiem (oczywiscie wtedy kiedy je bralam tylko), natomiast teraz, po kilku latach jest mi od nich tylko gorzej :-(
SophieElis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując