Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-30, 07:18   #4964
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Ja też już obudzona, mimo że w domu siedzę to muszę codziennie pisać maila do kierownika, że żyje [emoji849] takie wymogi mają... I tak jakoś dziwnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale pracę jakąś zdalna masz czy na razie free?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Ja mam się szkolić [emoji23] a prawda jest taka, że ta platforma do szkoleń nie działa, bo za duże obciążenie. Czekam na komputer kiedy będę mogła odebrać, ale i tak nawału pracy to raczej nie będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aa czyli jasne[emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Siedzę w labie i wszystko idzie jak krew z nosa. Oczywiście panie w ciąży co chwilę przychodzą i się przekomarzają chyba która ma wejść najpierw. Tak jakby to od wielkości brzucha zalezalo🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora