Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-08, 17:14   #3233
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny.
właśnie wróciłam z wynikami badań - miałam powtórzyć toxoplazmozę bo wyszła kiedyś podwyższona.
i kurcze jest jeszcze wyższa co znaczy, że jestem chora. nie wiem czy to jest na tyle pilne, że powinnam iść dzisiaj do lekarza czy za tydzień bo wtedy mam umówioną wizytę??

z kolei martwi mnie trochę to, że znalazłam w internecie, że badania powinno się powtórzyć po 3 tygodniach (jeżeli wynik jest niepewny) a mi lekarz kazał dopiero teraz i martwię się czy to nie za późno
wiem, że dostanę pewnie jakiś antybiotyk tylko mam nadzieję, że z małym wszystko ok...

myślę też nad moimi zwierzakami (2 szynszyle + papuga) mam nadzieję, że nie będę musiała im szukać nowego domu?
kochana moja kolezanka całą ciąże była na antybiotyku ze względu na toxoplazmozę urodziła silnego i zdrowego malca (a wynik miała ok.600 - niestety nie ppamiętam wjakiej skali).Nie martw się- wszystko będzie dobrze!
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora