Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lutówki 2017 ❤ - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-15, 11:07   #1979
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Zdrówka! Oby chodził jak najdłużej!
Co do pkola to za chodzenie gdziekolwiek do zloba dziecko ma ekstra punkty podobno. Ile? Nie wiem. Ale za rok się zainteresuje jak to wygląda. Plus muszę zdecydować gdzie. Czy tam czy może wieś..

Co do migdałków to mojej koleżanki synek lat 2.5 dostał leki na 3mce jak nie rusza to do wycięcia... Może się małym nie robi bo liczy się czas oczekiwania na nfz 1.5 roku. To już prawie 4latek będzie [emoji19][emoji32]

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Polecisz jaki rowerek ma taką opcję? My szukamy. Najmniejszy bwin z decathlonu jest mu za duży...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

tak tak, za żłobek są punkty, ale u nas ponoć jest jeszcze tak, ze dzieci które chodziły do ich żłobka maja pierwszeństwo w tym przedszkolu. U nas jest żłobek i przedszkole razem.


odnośnie wycięcia to jasne jak jest źle to wycinają- jak migdał przysłania duży obszar.
ale ogólnie to ponoc roznica właśnie jest czy dziecko ma 2 czy 3 lata. A oczekiwanie fakt na nfz długie, moja koleżanka wycinała prywatnie jakieś 2-2,5tys.




a rowerek taki po dłuuuuugich namysłach


https://allegro.pl/oferta/rowerek-bi...hit-7872094438
__________________
Szymon
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując