Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-08-17, 13:39   #426
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja się teraz co chwila łapię na tej samej myśli, dzisiaj na szybciocha poleciałam do biedry (od wczoraj wieczora miałam taaaaaaaką ochotę na pasztet ) i już oczyma wyobraźni widziałam jakieś dziecko, które krzyczy "mamo mamo, a ta pani się posikała"

Tym z Was z początku września życzę mimo wszystko spokojnego startu w domowym zaciszu A za nas w drugiej połówce trzymajcie kciuki, żebyśmy jeszcze się dokulały do 37+0.

Swoją drogą, dziś na grupie FB wyczytałam, że długie nogi u dziecka zawyżają szacowaną wagę na USG, a nasz maluch zapowiada się na takiego pajęczaka, więc może okaże się mniejszy niż zakładamy. Tylko jak przez takie szacunki nie będę miała szansy na poród w wodzie, a on się urodzi poniżej 4000 g, to

Za tydzień na weekend przyjeżdża szwagierka i zrobimy dla Stasia karuzelę z pomponików Ona chyba się na ten projekt cieszy bardziej niż ja
Ja przez szacowaną za niską wagę małej też nie będę mogła rodzić do wody zapewne, a jak ona się urodzi z normalną wagą 3kg....[emoji849] A to w sumie moja ostatnia szansa na poród do wody. No ale cóż, wolałabym żeby rzeczywiście z taką wagą się urodziła niż z hipotrofią[emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując