Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-23, 15:16   #2413
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kreolkaa – ja właśnie swojego psiaka nie wykastrowałam… co prawda pilnuje go i nie mam niespodzianek – więc w sumie można powiedzieć, że mu to nie potrzebne.. miał tam trochę problemów jak to u facetów – i okazało się, że być może trzeba by było go wykastrować. Na szczęście dało rade samymi lekami – ale powiem Ci, że jakby do tego doszło to ja bym to rozpatrywała w ramach krzywdy.. On jak jesteśmy na zwykłej wizycie jak pisknie to ja już mam łzy w oczach a co dopiero taki zabieg..

Bunny pamiętam, ale nie mam komu składać tych życzeń..
A z tą opowieścią jak z lolką do klatki wchodziłaś to aż sobie to wyobraziłam

Mysia ja mam tak samo.. nie lubię jak ktoś mnie zaczepia albo się za mną ogląda.. bardzo lubię szpilki, ale też w sumie nie tak często je noszę przez to..
A co do umięśnionych nóg to ja też mam nie przejmuj się. Wiele facetów mi mówiło, że to nawet lepiej jak noga jest ładnie umięśniona a nie taka luźna bo to bardziej sexi.. Także wskakuj w spódnice i nie marudź


A na temat waszych włosów to ja już się nic nie odzywam, bo nie mam już słów na to Zazdroszczę no - cóż mogę więcej powiedzieć

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-01-23 o 15:24
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora