Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-23, 18:55   #2430
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Blond Bunny bardzo ładnie w falkach Wydaje mi sie ze lepiej nawet same wlosy wygladaja niz te proste bo nie sa takie napuszone i do buzki tez pasuje. Jedynie brakuje mi troszke objetosci przy głowie.

Snow absolutnie kocham twoje włosy

Princeska ty sie niedawno o wałki termiczne pytałas prawda?
Nieesia zrobiła filmik o nich
http://www.youtube.com/user/nieesia2.../1/nz-zQ-ANLOY

Kedud tez zaluje tego mojego przyciemniania, rozjasniania i tak w kolko Jakbym glupia nie byla i nie zmieniala co chwile koloru to bym miala sliczne, geste blond wloski teraz...

Swoja droga, myslicie ze jest szansa ze wlosy ktore np staly sie rzadsze mimo farbowania na blond moga odzyskac swoja gestosc, objetosc po jakims czasie, pielegnacji, wzmacnianiu itd?


Co do tego zaczepiania, ubioru itd. Ja to czasem wychodze w jeansach i plaskich butach wlasnie z obawy ze mnie beda zaczepiac Strasznie tego nie lubie i po prostu boje sie takich facetów wiec czesto odmawiam sobie spodniczki czy obcasów, a juz zwlaszcza jak ide gdzies sama.
Moze to głupie ale juz wole zalozyc te spodnie i miec spokoj niz sie narazac na stres czy nie daj Boże jakies przykre doswiadczenia. A i takie mialam i gdyby nie szczescie w nieszczesciu to wole nie myslec
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora