Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Karta multisport ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-20, 17:04   #19
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Karta multisport ?

Cytat:
Napisane przez agniecha17 Pokaż wiadomość
To ja się nieśmiało wychylę z pytaniem...

Czy jest tak, że jak np. pójdę na jogę, to nie mogę po niej pójść na saunę czy basen? Coś słyszałam, że musi być 3 h przerwy miedzy kolejnym skorzystaniem...
Tak jak napisała traicionera - zależy od miejsca. Ale też od wersji karty. Są trzy wersje: Multisport Plus, Multisport Classic i MultiActive. Musisz się dowiedzieć jaką oferuje Twój pracodawca. Zazwyczaj jest to Multisport Plus, która pozwala na wiele wejść do wielu obiektów dziennie. Multisport Classic pozwala na wejście do jednego obiektu dziennie, a MultiActive pozwala na ograniczoną ilość "użyć" i chyba tez w określonych z góry obiektów (nie jestem pewna, bo z tą się jeszcze nie spotkałam).
Jak masz Classic, to można wejść raz do wybranego obiektu. Po północy limit się odnawia.
Jak masz Plus, to możesz iść np. na basen i na łyżwy tego samego dnia. Czyli do różnych obiektów bez problemu. Można też wejść kilka razy do tego samego obiektu, ale to już zależy od tego obiektu. Np. na łyżwy mogę wejść z 3h przerwą. Jak idę do Parku Wodnego na basen, to żeby wejść ponownie na siłownię muszę odczekać 45 min od wyjścia z basenu. Jak idę na siłownię, to mogę wejść i skorzystać z zajęć fitness (ile chcę, o ile jestem zapisana) - np. crossfit o 12 i plates o 14, a między tym siedzieć sobie i ćwiczyć sama. Albo wejść rano i wyjść wieczorem - nie ma ograniczenia czasowego. Ale jak już wyjdę, to mogę wejść dopiero następnego dnia.

Sorry za elaborat Ale na początku nie bardzo rozumiałam różnicę między Plus a Classic, więc zrobiłam mały "reaserch".
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując