Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-02, 09:06   #31
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Dziewczyny, muszę zareagować ... nieprawdą jest, że kwas jest super bezpieczny. Moją przygodę rozpoczęłam od podania kwasu hialuronowego w bruzdy nosowo-wargowe i naprawdę polecam ten zabieg. Efekt jest natychmiastowy i wygląda się świetnie, świeżo i promiennie. Ale zabieg musi przeprowadzić osoba kompetentna. Owszem kwas jest biozgodny z ludzkim kwasem ale podany niewłaściwie ( za płytko, za głęboko ) nie przyniesie pożądanych efektów. Pomijam kwestię uczuleń na kwas, bo te również mają miejsce ale warto wspomnieć o poważniejszych zagrożeniach jak np. martwica tkanek Przy podaniu kwasu w bruzdy można trafić w tętnicę i stracić wzrok. Ciekawa perspektywa? Ot, trafia się w tętnicę i ją zatyka kwasem... Sporadyczne przypadki ale zdarzają się! Musicie też o tym wiedzieć. Nie straszę, sama korzystam z zabiegów i może mi się coś przydarzyć ale zanim podpiszecie zgodę na zabieg pytajcie i czytajcie!!! To wasza twarz!
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując