Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-12, 18:28   #89
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;86111140]A wyobrażasz sobie być codziennie nękaną, obrażaną, i upokarzaną w miejscu pracy? Ja doskonale potrafię wyobrazić sobie, jak to jest, bo mam za sobą kilka lat nękania w szkole. Tego się nie zapomina. Nikomu nie życzę.[/QUOTE]Zrozum też, że gdy opcja jest stracić mieszkanie albo nie mieć co dać dzieciom do jedzenia, to wtedy nękanie jednak jest mniej ważne.
Moja mama wychowywała mnie i mojego brata jako samotna matka. Miała bardzo ciężką pracę, na zmiany i dużo stresu, ale w miejscowości, z której pochodzę kobieta w jej wieku nie miała wtedy szans na inną pracę. Wiec moja mama pracowała w ten sposób, bo nie miała możliwości, żeby ktoś nas przygarnął i wykarmil.

I na przykład w moim przypadku nie wchodzi w grę powrót do domu rodzinnego, bo zwyczajnie mojej mamy by nie było stać, żeby mnie utrzymywać, chociażby czasowo. Dlatego nie wyobrażam sobie zwolnić się nie mając innej pracy, nie mając partnera, który by mi pomógł, bo zwyczajnie w takiej sytuacji nie miałabym za co zapłacić swoich zobowiązań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ariada
Czas edycji: 2018-11-12 o 18:31
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora