Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone 30+ 40+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-16, 16:21   #1655
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dostalam przesylke Anyzek nie bylo nadawcy to od Ciebie? Bardzo bardzo dziekuje ale chcialabym Ci zwrocic za wysylke...odezwij sie na prv[emoji11]

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

A tak poza tym to czytam Was systematycznie. Ale nie pisze bo nie ma co pisac. Nie jestem fanem mody choc spodniczka z H&M mi sie spodobala.
W sobote ide na wizyte do lekarki od estetycznej. Ale chyba na nic wiecej niz botox na kurze lapki sie nie zdecyduje. Nie mam zmarszczek nic mi nie zwisa na twarzy wiec tylko aby zapobiec zmarszczkom na botox sie zdecyduje...to moj pierwszy raz. Troche sie boje..boli to?

Jestem tez po ogladaniu najslynniejszego filmu czyli Tylko nie mow nikomu....efekty-przeprosilam swoje dzieci ze wyslalam je na religie w podstawowkach......moi rodzice byli tu lepsi-nie chodzilam wcale nigdy na religie. A czemu przeprosilam swoje dzieci-z powodu pytan jakie sie zadaje dzieciom przygotowujacym sie do pierwszej spowiedzi.....to byl dla mnie nastepny szok...pierwszy to byl gdy z filmu dowiedzialam sie ze do 2001 roku obowiazywalo w kosciele prawo o ukrywaniu przypadkow pedofilii....nie chce mi sie tego komentowac wiecej...
A zwrociliscie uwage na reakcje klechy gdy dziennikarz pyta ile przypadkow pedofilii zglosila kuria do organow scigania...nie mieli danych..hmmm ... nie chcieli sie pochwalic jak to dzielnie zwalczaja zwyrodnienia?

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mar_jolka
Czas edycji: 2019-05-16 o 16:25
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora