Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2019
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-16, 20:24   #2754
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy grudniowe 2019

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Oj jak ja wam zazdro biedryyyy! Ksiazki tam zawsze kupowalam i zabawki drewniane dla Leosia poza tym macie dzem pyszny truskawkowy bez cukru [emoji7]��

A propo cukru,wlasnie wsuwamy mambę z Leo [emoji1][emoji1][emoji1] uwielbiam mambę co do brzucha mnie tez wysadzilo. Wyglada to poki co jak brzuch grubaski aleeeee nie mialam takiego [emoji14] serio Załącznik 7676741

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pati, faktycznie dostałaś trochę brzuszka,aż Ci zazdroszczę że coś widać! mój mąż stwierdził że narazie ciężko mu uwierzyć w te naszą ciążę,że chciałby już brzuszek widzieć u mnie ale z drugiej strony jeszcze przynajmniej mogę w pracy ukryć ciążę póki co

Swoją drogą nie mam pojęcia kiedy byłby najlepszy moment iść do szefów o tym powiedziec:/ czekam narazie na pappa, jeszcze 11 dni,strasznie długo się wydaje...

Pati, też uwielbiam mambe

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
O nieeee, kupiłam wczoraj gruszka-jabłko i nigdy więcej. To już lepszy jest zwykły naturalny+ wkrojone owoce i ewentualnie miód.


U mnie na deser czeka ciasto z rabarbarem i studzi się galaretka z truskawkami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale mi smaka narobiłaś na ciacho z rabarbarem!!... wstawisz fotkę?

[1=16f3531238fd68da6cbf927 d27ab87615ee124e4_5d5f1e7 2c6967;86818441]Ja mam tak częste wizyty z powodu zagrożonej ciazy a krewetka tak szybko „urosla” bo personel szpitalny ma niedokładny sprzęt i wszystko źle pomierzyli dlatego dzień po wyjściu poszłam do mojej ginekolog

Wczoraj powiedziałam rodzicom o ciąży i lekko mówiąc są załamani

Oczywiście liczą na to że będzie dziewczynka... ale jak ja widzę te wszystkie piszczące dziewczynki i ich histerie w sklepach to raczej bym nie wytrzymała. Jestem raczej konkretna babka, nie zniosłabym pisków przez cały dzień, prędzej nauczyłabym córkę skręcać meble niż pindrzyć się przed lustrem.

Nawet sposób „produkcji” krewetki był na chłopaka (jeśli wierzyć przesądom o kochaniu się w dniu owulacji)...

Koniec końców nie podoba mi się to „parcie” na dziewczynki, dlatego chciałabym nie znać płci do porodu dla własnego świetego spokoju [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
czemu są załamani?
Koralikowa, No właśnie,czemu rodzice się załamali? może mają dużo wnuków, dobrze dedukuję?

Edytowane przez maddd
Czas edycji: 2019-05-16 o 20:26
maddd jest offline Zgłoś do moderatora