Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone 30+ 40+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-17, 09:19   #1660
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Reign, ta muzyka by mnie zaprowadziła na drugi świat Nie wiem czy nie lepiej dla mnie styropianem po szybie czy słuchać tego haha .

Co do torebek, to podobno kobiety dzielą się na dwie grupy - torebkomaniaczki i butomaniaczki - zaliczacie się do którejś z tych grup czy jest balans? . U mnie raczej przeważają buty; torebke kupie jedną raz na jakiś czas i nosze tę sama prawie, ze do zdarcia. Oczywiscie mam inne - na okazje, ale raczej sobie leżą i czekają na odpowiedni moment.

Mar_jolka, oglądałam, (ironicznie, bo w niedziele - święty dzień ) ten dokument. Generalnie, nie był dla mnie żadnym zaskoczeniem, bo o tym wszystkim się już wiedziało. Bardzo jednak podobały mi sie konfrontacje ofiar z oprawcami, bo czegoś takiego (przynajmniej w j. polskim) nie widziałam. I to jak się później układa życie dorosłe ofiar i jak zmagają się z koszmarami z przeszłości - również bardzo ciekawe. Może przy tego typu temacie, nie powinnam aż tak na to zwracać uwagi, ale podobała mi się też bardzo kinematografia i muzyka. Dokument miał dobry klimat Kler przy tym, to dno . Ale ja generalnie nie lubie polskich filmów (Znachor jest tutaj wyjątkiem), za to dokumenty potrafią być bardzo dobre .

Ludzie po tym dokumencie mi sie pytaja czy mam ochote odwiedzic Licheń. Nie, nie mam. Byłam już w Watykanie, w Rzymie, wyszłam zniesmaczona i przytłoczona tym bogactwem i złotem - starczy mi.

Anyżku, niebanalne te sandały .

LaMary, z ciekawości pytam - ile masz wzrostu?

Pani_Robot, wstawisz zdjęcie spodni z tymi zakładkami jakich obecnie szukasz? Może jak coś mi się w oczy rzuci, to Ci zalinkuje.

A w ogóle, to ostatnio w TV leciało to, i pomyślałam sobie o Tobie : https://pytanienasniadanie.tvp.pl/42...a-paryski-szyk

Ta pierwsza stylizacja bardzo ładna - podobają mi sie bardzo te czerwone buty Mam identyczne, ale czarne. Czemu nie podali nazw marek I ta trzecia też mega interesująca.

Ja już dzisiaj mam wolne, spałam jak zabita do 9-ej . Pije kawe, wcześniej wyczesałam kocioła, śpi słodko obok mnie .

Przede mną, leci DDTVN, a Ania Wendzikowska prowadzi interview z Keanu Reeves. Ona to ma prace marzeń - ciągle spotyka i przeprowadza wywiady z najsławniejszymi i bardzo interesującymi osobami. Też bym tak chciała.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-05-17 o 09:42
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora