Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-14, 09:46   #1613
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 27

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
oj to faktycznie ale czas szybko leci więc niedługo będzie większa i wtedy sobie z Tż odbijecie

ja jestem trochę przerażona, bo zawsze mówiłam, że nie chcę dzieci i nie będę mieć, a przy Tż zaczynam zmieniać zdanie... martwi mnie to


dziękuję

zaczynam 21, kończę 23 jak zamykają i na śpiocha wracam do domu

oo proszę, no to ładnie joga albo medytowanie by mi się przydało, bo chodzę sfrustrowana przez te pracę, czasem mam wrażenie, że sama się nakręcam

brzucha zazdroszczę, ja teraz sobie pofolgowałam i mnie trochę podlało, muszę się wziąć w garść
Zmiany są dobre, zwłaszcza, jesli to naprawdę czujemy. Wtedy warto
Dobrze, ze podlało, bo juz takim chudzielcem byłaś, ze szok Najpierw masa, potem rzeżba

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
-14% 0215

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------



ale dużo! Masakra.

U nas w końcu w tym roku zmienili zasady rekrutacji, jak w innych miastach. Więc też startujemy do państwowego. Jak się nie dostaniemy do zostanę w domu i będę kombinować.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------



Cherry dobrze dla Ciebie

Moja sis miała przypływ instynktu jak urodziłam Pestkę. Teraz to kupi jej coś, zadba o nią, ale nie przyjedzie do niej. Chyba, że się widzimy u mojej mamy przez przypadek. Denerwuje mnie to, ale wiedziałam że nie lubi dzieci, więc cóż...
Nie to, że nie lubi Pestki, ale nie ma podejścia do dzieci.
Wystarczą jej zdjęcia jak wyślę.
Rozumiem Ja odkąd mam dziecko, mam dużo lepsze podejscie i moooorze cierpliwości, ale koty nie przestały mnie rozczulać Może, jesli na siostrę przyjdzie pora, zmieni się trochę. Jak człowiek wchodzi w to na 100 % jako rodzic to zmienia się podejscie.

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez white_latte Pokaż wiadomość
Z dziećmi nic nie jest już takie proste. U nas też mój powrót do pracy został odroczony. Zrezygnowaliśmy z przedszkola, bo mały zaczął chorować no i za takie pieniądze to miałam wrażenie, że mają mało zajęć i się nudził. Czara goryczy przelała się w momencie, gdy dostałam zasiusianą pościel do wyprania.... za 1700zł czesnego. Czekamy na marzec i rekrutację. Może uda się dostać do państwowego przedszkola
Niestety, też słyszałam o takich akcjach
Obyście dostali się do państwowego. A dla mnie fajniej jest w szkole, dzieci juz większe i tak jakoś rozsądniej, a dla takich małych naukowców jak nasi synowie, szkoła to fajna przygoda, przedszkole może być trochę nudne
Juz nawet nie myślę, kiedy wrócę do pracy. Wrócę, jak wrócę
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora