Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proszę was :) Dorota1
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-02, 19:39   #1
dorota1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 29
Unhappy

Proszę was :) Dorota1


Proszę was o metamorfozę!

Chciałabym zmienić kolor włosów i fryzurę.

Na jaki kolor mogę zmienić włosy i jaka fryzura będzie mi pasowała.(Czy te na zdjęciach kolory włosów i kształt fryzury by mi pasowały i czy mogę mieć grzywkę,
a może przy tak mocno przetłuszczających się włosach lepiej grzywki nie robić)?.

Proszę też o poradę w sprawie makijażu, jak powinnam się malować i jakie kolory stosować.

Chciałabym abyście określili mój typ urody czy jestem wiosną czy jesienią?

Jaki mam kształt twarzy?

Moje włosy są cienkie, falujące i przyklapnięte u nasady a na końcach puszą się( akurat na tych zdjeciach jeszcze nie są tak oklapłe przy głowie,ale wsytarczy,żę wyjde na dwór i już są oklapłe). Bardzo szybko przetłuszczają się i przez to musze myć je codziennie. Rano zawsze spryskuje włosy lakierem aby wytrzymały bez przetłuszczania się do wieczora.
Zawsze robiłam białe pasemka a włosy cieniowałam (tak jak na zdjęciu)(raz pofarbowałam włosy na brąz naturalny i większość mówiła mi, że lepiej wyglądam w jasnych włosach).

Moja cera jest tłusta w strefie "T", a pozostała część cery jest sucha. Mam problem z naczynkami, mam parę widocznych naczynek na twarzy, ale jeszcze udaje mi się je zasłonić.
Używam podkładu firmy Eris Lirene, matujący, odcień naturalny, który bardzo dobrze zlewa się z moją skórą. Stosuje go tylko na policzki i nos.
Używam cieni w kolorze brązów bardziej jasnych, złoty brąz.

Odpowiedzi na pytania:
1. Ja uważam, że opalam się w średnim tempie i chyba najpierw na lekko czerwono, jednak szybo zmienia się w kolor brązowy.
Odcień opalenizny jest ciepły jasno brązowy raczej wpadający w złoto-brązowy.

2.Kolor oczu Oczy jasne, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, kolor tęczówki nie jest czysty, są jaśniejsze plamki w kolorze żółto-zielonym a reszta ma kolor zielonawo-szary. Oprawa oczu(brwi i rzęsy) jest dosyć ciemna, ale nie jest smolisto czarna. Rzęsy i brwi są cienkie i rzadkie.

3. Piegi Brak piegów.

4.Cera Moja skóra ma odcień ciepły, jasny wpadający w oliwkowy (moja ciocia mówiła mi, że moja skóra ma ocień śniady).
Rumienie się często z powodu naczynek i jest to raczej kolor czerwony.

5.Naturalny kolor włosów Mój kolor włosów to ciemny blond, odcień mysi.(na zdjęciu mam juz widoczne odrosty w naturalnym kolorze)

6. Kolor ust Kolor ust jest najczęściej dosyć jasny różowy, czasami bywa czerwony.

7. Ja czuje się dobrze w kolorach takich jak: niebieski, popielaty róż, czarny, zielony-bardziej oliwkowa zieleń, biały.
Jakoś źle czuje się w kolorze beżowym (kawa z mlekiem)(ale bardzo mi się podoba ten kolor),wydaje mi się, że wyglądam w nim blado,
nigdy nie ubieram rzeczy w kolorze czerwonym, pomarańczowym, ceglastym, granatowym, bordowym, fioletowym uważam, że źle w nich wyglądam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (16,8 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu3.JPG (108,2 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0045.JPG (28,7 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury125.jpg (65,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury843.jpg (49,7 KB, 47 załadowań)
dorota1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując