Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-24, 14:19   #77
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

To dziwne ale nie znalazłam analizy Ziajki Kozie Mleko .
To tak: Mam 21 lat ale palę fajki i moja buzia potrzebuję większej niż standardowo pielęgnacji. Poproszę ślicznie o króciutką analizę tych kremów - czy nie ma mocnych zapychaczy, czy nie będą źle wpływać na buzię lekko skłonną do zaczerwienień i przede wszystkim czy współgrać będą dobrze z mineralnymi podkładami. Domyślam się jednak,że Ziaja Sopot Spa jest za mocna no i ma mocne silikony...

Plus ślicznie proszę o porównanie do Alterry orchidowej (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-orchidee.html) + do Ziai przeciwzmarszczkowej https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...rszczkowy.html


Alterra Orchidea krem przeciwzmarszczkowy na noc
(Miałam na dzień tą Alterrę i byłam zadowolona
Teraz ciekawa jestem jak wypadnie ten na noc i ...
ew. czy stosowałyście pod oczy alterrę z tej serii?)

Skład: Aqua, Alcohol, Glycine Soja Oil*, Glycerin, Cera Alba, Glyceryl Stearate, Simmondsia Chinesis Seed Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Vitis Vinifera Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Citrate, Xanthan Gum, Rhus Verniciflua Peel Cera, Citric Acid, Parfum**, Sucrose Cocoate, Argania Spinosa Kernel Oil*, Helianthus Annuus Seed Oil*, Ginko Biloba Leaf Extract, Prunus Armeniaca Kernel Oil*, Tocopherol, Geraniol**, Ubiquinone, Vanilla Planifolia Frui Extract.
* z kontrolowanej biologicznie uprawy.
** z naturalnych olejków.

Ziajka KOZIE MLEKO nr 1 - Nawilżanie

Skład: Aqua (Water), Octyldodecanol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Glycerin, Petrolatum, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Propylene Glycol, Sodium Acrylate/Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Lactobacillus/Milk Solids/Glycine Soja (Soybean) Oil Ferment, Cyclodextrin, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Stearyl Alcohol, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Sodium Hydroxide

Ziaja, Bio Olejki, Krem na dzień i na noc do skóry suchej, zmęczonej z olejkiem z awokado

Skład: Aqua (Water), Hexyl Laurate, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Isohexadecene, Glycerin*, Sorbitan Sesquioleate*, Diisostearoyl, Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoeleate*, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Persea Gratissima (Avocado) Oil*, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Cera Alba (Beeswax), Hydrogenated Castor Oil*, Sodium Benzoate*, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limonene, Citric Acid*.


Rozszyfrowane
Jak będę mieć czas to Wam naskrobię.

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2013-05-28 o 07:25
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując