Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-10, 16:08   #38
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Roselyn kciuki za leczenie.
Sunshine kciuki za wykombinowanie świątecznego jadła.
Dreaming, super, że pożegnaliście ortezę.
Catherrine, u nas maluch bawi się grzechotkami, gryzakami, namiętnie gryzie żyrafę Sophie i banana- szczoteczkę treningową, do tego uwielbia wcześniej wspomnianą kulę-gąsiennicę. Mamy dużo zawieszek, maskotki z pozytywką. Lubi ciągnąć misie z karuzelki i wspomnianą spiralę tarmosić, uwielbia szumisia tego co dostał w prezencie od mojego pracodawcy (ma w łóżeczku zamocowanego na szczeblu). Na zabawki interaktywne ma jeszcze czas, aczkolwiek starszak intensywnie pracuje żeby młodszy polubił się z Bebokiem (robot Bebo z FP) i arką dumela[emoji23] nie jestem w stanie ich odseparować, więc go to z pewnością przebodźcowuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O rany dużo tego ;-) ale Twój starszy młodszy od mojej, Agata raczej nie bardzo wie jak się z nią bawić, te niemowlęce zabawki miała dawno pochowane, ale gada do niej a Oli to uwielbia. Młodsze dzieci nie mają łatwego życia ze starszym rodzeństwem ;-))

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Jeszcze Literka nieraz się odzywała. Ale to prawda, po porodach dużo dziewczyn chyba pochlonelo bez reszty macierzyństwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak miałam na mojej poprzedniej grupie więc teraz się bardziej staram nie tracić z Wami kontaktu ;-)

Edytowane przez akada
Czas edycji: 2020-12-10 o 16:24
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując