Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-04, 22:01   #81
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy, cz. 4

Cytat:
Napisane przez malami678 Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki,

Ostatni okres dostałam 11 sierpnia, moje cykle zazwyczaj trwają ok 33-34 dni 36 dnia cyklu czyli ok 2 dni po terminie spodziewanej miesiączki współżyłam z chłopakiem (stosunek przerywany - tak doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że to nie jest metoda antykoncepcji, nie musicie mnie uświadamiać , a więc pierwszy stosunek odbył się 36 dc a ostatni 46 dc, i okresu dalej brak. nie przejęłam się tym specjalnie, bo ze 4 razy w życiu takie opóźnienia mi się zdażały a ostatnio miałam też sporo stresów. Ale kiedy miesiączka nie pojawiła się do 51 dc zaczełam sie denerwować i zrobiłąm test - negatywny. Dziś jest 56 dc i powtórzyłąm test - też negatywny.

Myślę, że po dwóch testach ciąże mogę już wykluczyć ? Tylko martwie się co mi może być. Pewną wizyte u ginekologa moge mieć dopier 14 października, ale mam nadzieję, że uda mi się dostać wcześniej.
"
Dodam jeszcze, że przed opisanymi stosunkami, od czerwca mialam "posuche" W czerwcu też przestałam brać tabletki antykoncepcyjne, ale po tym 3 okresy miałam w terminie.
Po odstawieniu hormonów różne rzeczy mogą się dziać. Czasami dziewczyny mają 3 czy 4 normalne cykle a potem organizm zaczyna świrować.

Ciężko stwierdzić czy miałaś 46 dc dni niepłodne jeśli nie prowadzisz obserwacji. Możliwe, że były płodne, bo Ci się owulacja bardzo przesunęła.

Co do testów to dobrze rozumiem, że ten drugi zrobiłaś 10 dni po niezabezpieczonym stosunku? Jeśli tak to jest prawdopodobieństwo, że nie wykrył ciąży (o ile jest). Najpewniej jest robić 14 (a nawet i później) dni po stosunku. Możesz też iść na betaHCG z krwi - to jest pewniejsze niż testy z moczu.
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora