Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2018 cz 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-13, 22:16   #277
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez nikkita Pokaż wiadomość
Ja na Mikołaja kupiłam malutkiej smartfona i klocki magnetyczne. Z komórką nie wytrzymałam i już się bawi i robi 'halo halo' . Na roczek dostaje od rodziny m.in. rowerek Puky Wutsch, konik bujany i jeździk w jednym z Kinderkrafta, kostkę edukacyjną, LEGO Duplo i sesję na którą idziemy 29.11. Będzie swiateczno- roczkową, aktualnie myślę nad naszymi kreacjami. Ciągle coś zamawiam i wymieniam my jej na święta/ roczek kupujemy chyba też Bebo, a raczej Bellę i Odkrywczy Domek

Asioka, dużo zdrówka dla Majki. Ma bostonkę? Swoją drogą zanim dziecka nie miałam to nigdy nie słyszałam o istnieniu takiej choroby.

Nem, tanią macie tą sesję ! Nasza 250 zł za 5 zdjęć i to raczej standardowa cena w okolicy. Jeszcze się okropnie naszukalam, bo teraz szał na sesję świąteczne i wszyscy fotografowie mają już pełne kalendarze.

Z nowości u nas, to Klara się dostała do tego nowego prywatnego żłobka, który otwierająca w grudniu . W piątek jedziemy po umowę i resztę papierów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas 150 za 5 zdjęć, a 350 za 15 zdjęć. Ja wzięłam ta tańsza bo i tak wątpię że przy mojej skręconej córce coś z tego będzie[emoji23] my mamy sesje 3.12.
To źle że się dostała?

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

My póki co wiemy że dostanie sanki ze spiworkiem [emoji16] a reszta osób nam nie mówiła co kupi, ja też nie pytałam

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując